טיפול, יעוץ וסדנאות בגישה מקורית וחמה

בדכאון – נטלי

שלום . אני נטלי . חד הורית לילד בן חצי שנה .פניתי אליכם כי אני באמת בדכאון ומרגישה שכל ההחלטות שאני עושה שגויות . מרגישה שכל חיי זה נאחס גדול וכבר לא מאמינה שיש אלוהים ! אני בת 26 ולמדתי מקצוע שבכלל לא סובלת ולא השלמתי תתואר בסוף .. ועשיתי שירות לאומי גם חסר לי חודש מהשירות בגלל שהייתי חייבת ללמוד .. ואחרי זה הלכתי עם מוסלמי גרוש שיצא שהיה נרקומן אלים וקנאי ואובססיבי ברמות.. והנה הבאתי ממנו ילד ועזבתי אותו כשהייתי בהריון ממנו .. ופשוט הרס לי את החיים עוד יותר .. אני כל חיי הייתי בדכאון והרגשתי שכל האנשים שונאים אותי .. וכל הגברים רק רוצים לנצל אותי מינית .גם עברתי תקיפה מינית מבן דוד שלי …. לא יודעת מה לעשות עם חיי כבר הרבה פעמים חשבתי על התאבדות אבל לא מסוגלת לעשות את זה .. אני רק רוצה אהבה וזוגיות ויציבות בחיי שמישהו יהיה לידי ! תעזרו לי!

תשובה:

שלום נטלי. סיפור החיים שלך מראה לי כמה כוח יש לך. אני מתרגש מכך שאת עדיין מחפשת אהבה וזוגיות… את כנראה משהו מיוחד…

נראה לי שזה הזמן – ממש עכשיו – לערב אנשים נוספים שאפשר לסמוך עליהם בענין… ברוך ה' במדינתנו יש מסגרות שנועדו לעזור בדיוק לנשים במצבך!

פני עכשיו ללשכה לשירותים חברתיים באזור מגורייך, לתחנה לבריאות הנפש באזור מגורייך, לעמותות לאמהות חד הוריות ולעמותה לנפגעות פגיעה מינית. יתכן שגם ארגון "יד לאחים" יוכל לכוון אותך למי לפנות.

שתפי חברות טובות ובני משפחה שאפשר לסמוך עליהם ושמעי לעצתם.

אל תהססי, נצלי את הרגע, פני עליהם ושקמי את חייך!!!

מאחל לך חודש אדר שמח "ונהפוך הוא"…

בהצלחה

מושון

 

Posted in: אישי, הורות

הזמנת הרצאה או סדנה
פירוט על הרצאות וסדנאות "הפשר שבקשר" המתאימות להורים, לזוגות, לרווקים, למורים, לעובדי ארגון למנהלים ולמי שחפץ להעמיק בנושאים שונים.  המשך
צרו קשר

שם פרטי (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

תוכן

CAPTCHA

captcha

כתובתנו
mooshon@pesherkesher.com
מושון: 0528-990-692
נעה: 0527-906-083